אודות הון ליין

להשקיע בעצמך נכון
אלומות הון ליין מבית השקעות אלומות משיקים שרות חדש לניהול כלל המערך הפיננסי של משק הבית. כל המידע הפיננסי על משק הבית (עו"ש, משכנתא, הלוואות והתחייבויות, חסכונות, שוק ההון, פנסיה וביטוח) מרוכז במערכת טכנולוגית חדשנית באינטרנט ובאפליקציה סלולארית.

מחזירים ביחד איתך את השליטה על כספך
איסוף המידע במקום אחד, מאפשר למומחים הפיננסיים של אלומות הון ליין לנתח באופן מקצועי את המצב הפיננסי של משק הבית, ולגבש באופן מידי המלצות מעשיות להתנהלות פיננסית חכמה וחסכונית יותר של משק הבית. יישום המלצות המומחים של אלומות הון ליין מאפשר חיסכון של עד מאות אלפי ₪ עד גיל פרישה.

המערכת הטכנולוגית מאפשרת ללקוחותיה מעקב שוטף אחר המצב הפיננסי המלא של משק הבית במערכת אינטרנטית נגישה ופשוטה ובאפליקציה סלולארית, וכך המשפחה יכולה לקבל בכל רגע נתון תמונת מצב מדויקת של כלל הנכסים וההתחייבויות הפיננסיות שלה.

כאשר מתרחשים שינויים בשווקים הפיננסיים, ו/או מתקבל דיווח על שינויים במצב הפיננסי של המשפחה (הגדלה פתאומית של התחייבויות או הכנסות, פיטורים, מענקים, ירושות וכדומה) – מערכת אלומות הון ליין מעבירה התראה מידית על המלצות מעשיות לשינויים וההתאמות הפיננסיות הנדרשות.

המלצות פיננסיות שוויוניות
השרות כולל ייעוץ וליווי מלא של המומחים הפיננסיים של אלומות הון ליין כגון: יועץ משכנתאות, יועץ מס, סוכן ביטוח ומתכנן פיננסי (אליהם ניתן לפנות טלפונית או דרך המערכת).

חשוב להדגיש: הפעילות הפיננסית של משק הבית ממשיכה להתבצע באמצעות הבנק, בית ההשקעות וחברת ביטוח, אליהם אתם קשורים, וכן כל הנתונים במערכת נשמרים תחת אבטחת מידע וסודיות מחמירה.