מגזין הון ליין יום ראשון 28.01.16

מהפכת התכנון הפיננסי למשקי הבית בישראל מתחילה

תכנון פיננסי מקצועי ושליטה במצב הפיננסי הכולל באופן שוטף ועדכני - לא רק לעשירונים העליונים

אלומות הון ליין

23.02.16

תכנון פיננסי מקצועי ושליטה במצב הפיננסי הכולל באופן שוטף ועדכני – זה מה שעושה את כל ההבדל בין אנשים שמנהלים את הכספים בחייהם בצורה נבונה וחוסכים במהלך חייהם הון עתק בהוצאות מיותרות, לבין אנשים שכל פעם מופתעים מחדש כשהם מגלים ששילמו יותר מדי כסף על ריביות או דמי הניהול של שירותים פיננסים שונים, או אפילו משלמים על שירותים שאינם מתאימים להם, ובוודאי לא תופתעו לדעת שיש גם כאלה שמשלמים פעמיים ושלוש על אותו מוצר פיננסי.
עד היום הפריבילגיה ליהנות מתכנון וניהול פיננסי מקצועי כולל ניתנה בעיקר במסגרת שירותי פמילי אופיס המוצעים לעשירונים העליונים של האוכלוסייה בלבד. אולם ההתקדמות הדרמטית של העולם הדיגיטלי יוצרת בימים אלה מהפכה בעולם השירותים הפיננסים בישראל - חברת אלומות הון ליין מביאה את בשורת התכנון הפיננסי לכלל משקי הבית בישראל.
מערכת טכנולוגית חדשנית ופורצת דרך
באמצעות מערכת טכנולוגית חדשנית ופורצת דרך יוכל כל אדם בישראל לבחון און ליין את מצבו הפיננסי בכל התחומים יחד. החל מבחינת תיק הנכסים, האשראי והמשכנתא בבנקים ובחברות כרטיסי האשראי, דרך בחינת מצב תיקי הביטוח, הגמל והפנסיה ועד שליטה בתזרים ההכנסות וההוצאות השוטף.
איסוף כל המידע המפוזר כיום בחשבונות רבים ובגופים השונים למערכת אחת שיודעת לעבד ולנתח אותם, תאפשר למומחי החברה לסייע ללקוחותיהם להבין את התמונה הכוללת ולגבש המלצות מעשיות להתנהלות פיננסית חכמה שתוביל בהכרח לחיסכון משמעותי בעלויות הפיננסיות של משק הבית, שיכולות להגיע במהלך החיים לחיסכון של עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים.
גם לחשבון של 50,000 ₪ מגיע תכנון פיננסי מקצועי
בחירה בשירות התכנון הפיננסי החדשני של אלומות הון ליין, שניתן עבור חשבונות בהיקף התחלתי של 50,000 ₪ בלבד, יגדיל את היכולת הכלכלית, היציבות והמסוגלות לחיות את החיים שאנו מאחלים לעצמנו ובהמשך גם להגיע לגיל הפרישה בכבוד, תוך שמירה על רמת החיים שאליה הורגלנו.
המהפכה היא בכך ששירות התכנון הפיננסי לא מצריך שינוי מהותי – לקוחות החברה ימשיכו לקבל את השירותים השוטפים מהבנק, מחברות הביטוח ומהגופים הפיננסיים האחרים שלהם והמתכנן הפיננסי יציג להם את תמונת הנכסים, ההתחייבויות והסיכונים המלאה של משק הבית בזמן אמת וביחס למצב השוק. בנוסף, הוא ינהל בעבורם את מוצרי ההשקעה כגון ביטוח, חסכונות, משכנתא וכו' בצורה מיטבית. כמו כן, הוא יפחית למינימום את דמי הניהול והעמלות, ייצור אסטרטגיית תשואה ויעניק שירותי ייעוץ באופן קבוע ובהתאם לשינויים במצב המשפחה והשווקים. כלומר, את הניהול והניתוח המקצועי של המידע, כולל המלצות לפעולות אופרטיביות - יבצע גוף אחד, אשר חרט על דגלו להוביל את משקי הבית בישראל לחיסכון משמעותי, תוך מקסום התשואות שכספכם יכול לייצר.
Smiley face

HONLINE תעזור לכם להבין את תמונת המצב הפיננסית שלכם, ולפעול נכון על מנת להרוויח יותר ממה שכבר יש לכם.

סודיות מובטחת
חיים הכט מסביר מה זה בעצם אלומות הון ליין
הביטו בתמונה הפיננסית הכוללת שלכם בלי פחד הטכנולוגיה החדשנית שמצילה מתוך הכסף הקיים שלכם מאות עד אלפי שקלים בכל שנה