מגזין הון ליין יום ראשון 28.01.16

הדרך להרוויח יותר על הכסף שלך

מהפכת התכנון הפיננסי כבר כאן: לא רק לעשירון העליון - מהיום שליטה פיננסית ותכנון פיננסי מקצועי נמצאים בהישג ידכם

בני שהינו

17.04.16

כמה פעמים שאלתם את עצמכם "כמה כסף אנחנו באמת משלמים על ביטוחים?" או "כמה ממה שאנחנו מפקידים לפנסיה יגיע לידינו בעת הפרישה?" ובכלל "מה יהיה מצבנו הפיננסי בעוד X שנים?", ובמקרה שקיבלתם ירושה, בטח שאלתם את עצמכם גם שאלות כמו "האם כדאי לסגור כבר עכשיו את המשכנתא או להשקיע באפיקים אחרים?". תכנון פיננסי מקצועי נותן מעלה לשאלות אלה.
מהיום תכנון וניהול פיננסי מקצועי כולל, זו לא פריבילגיה רק לעשירון העליון - חברת אלומות הון ליין מביאה את בשורת התכנון הפיננסי לכל משקי הבית. באלומות הון ליין מאמינים כי לכל אחד מגיע תכנון פיננסי נכון שיחסוך אלפי שקלים בשנה או עשרות ואף מאות אלפי שקלים עד גיל הפרישה.

לכל משפחה מגיע תכנון פיננסי מקצועי
שירות התכנון הפיננסי החדשני של אלומות הון ליין, ניתן לכל משפחה שרוצה להתחיל לנהל את באופן מושכל את ההכנסות וההוצאות של משק הבית, תוך יצירת תזרים חיובי, כאשר המטרה היא להגיע ליעדים מוגדרים שיובילו לעצמאות כלכלית וחיסכון. ליעד זה ניתן להגיע בעזרת הליווי של המומחים של אלומות הון ליין, שמאמינים שלכל משפחה מגיעה ההזדמנות להגדיל את היכולת הכלכלית ולהגשים את חלומותיה.

השקה של מערכת פיננסית חכמה לניטור הזדמנויות וסיכונים
אלומות הון ליין השיקה מערכת טכנולוגית חדשנית מקוונת שמאפשרת ללקוחותיה לעלות על המסלול הנכון להשגת עצמאות כלכלית. המערכת אוספת את המידע הרלוונטי של הלקוח: חשבונות, נכסים ומידע פיננסי מגופים שונים, מקשרת בינהם, מנתחת ומעבדת את הנתונים לכדי דו"ח מצב מקיף המרכז את המצב הפיננסי הכולל של משק הבית.
על פי הדו"ח, מומחי הפיננסים של אלומות הון ליין מגבשים המלצות להתנהלות חכמה, תוך קיצוץ בעלויות של העמלות השונות ודמי הניהול המנופחים, ותוך בניית אסטרטגיית תשואה ומתן שירותי ייעוץ פיננסי באופן שוטף.
כל זאת, מבלי שהלקוח יצטרך לשנות דבר. הלקוחות ימשיכו לקבל שירותים שוטפים מהבנק, מחברות הביטוח ומהגופים הפיננסיים האחרים, כשבמקביל צוות המומחים של אלומות הון ליין מנהלים את התיק, תוך כדי ניטור מצב השוק בזמן אמת.

מעודכנים 24/7
הלקוח מעודכן תמיד ושולט במצבו הפיננסי באפליקציה או באתר, שם מרוכזים כל הנתונים על מצב הנכסים, האשראי, המשכנתא, תיקי הביטוח, הגמל והפנסיה, כמו גם היכולת לנהל את תזרים ההכנסות וההוצאות.
במשפט: את הניהול, הניתוח והייעוץ המקצועי יבצע ויאגד גוף אחד, אלומות הון ליין, שחרט על דגלו להוביל את משקי הבית בישראל לחיסכון משמעותי, תוך מקסום התשואות שכספכם יכול לייצר.
Smiley face

HONLINE תעזור לכם להבין את תמונת המצב הפיננסית שלכם, ולפעול נכון על מנת להרוויח יותר ממה שכבר יש לכם.

סודיות מובטחת
חיים הכט מסביר מה זה בעצם אלומות הון ליין
הביטו בתמונה הפיננסית הכוללת שלכם בלי פחד הטכנולוגיה החדשנית שמצילה מתוך הכסף הקיים שלכם מאות עד אלפי שקלים בכל שנה