למה לעשות תכנון פיננסי בהון ליין?

HONLINE תעזור לכם להבין את תמונת המצב הפיננסית שלכם, ולפעול נכון על מנת להרוויח יותר ממה שכבר יש לכם.

סודיות מובטחת

כל המידע הפיננסי שלך במסך אחד

נקודת המוצא לניהול ותכנון פיננסי יעיל, היא הבנה של הסטטוס הפיננסי שלכם. בעזרת הטכנולוגיה החדשנית של הון ליין תוכלו לראות ולהבין את התמונה המלאה ובכך לייעל את התנהלותכם העתידית.

טכנולוגיה חדשנית אונליין

הסטטוס הפיננסי שלכם מתעדרכן בכל רגע ביממה. תוכלו לבדוק אותו בכל עת בנגישות מלאה. המערכת מעבירה התראות בזמן אמת על שינויים, וממליצה מיידית על פעולות ייעול מהיום הראשון.

ליווי אישי וצמוד

ליווי אישי ומלא של מומחה פיננסי, עד להשלמת התהליך ובניית תוכנית כלכלית המותאמת במיוחד עבורכם.

חיסכון לאורך זמן

בפשטות רבה תוכלו ליצור חסכון בעמלות, בריביות, בהתחייבויות, בהוצאות הביטוח ודמי הניול בשנה, בכל שנה, ולהגיע לעשרות ואף מאות אלפי שקלים בחיסכון עד לגיל הפרשיה ומעבר.

אנחנו בצד שלך

בקרה מקצועיות ואובייקטבית המשרתת את האינטרס שלך ולא את העדפות הגופים השונים. אנחנו בהון ליין עובדים בשבילך.

רוצה לדעת יותר? >>
רוצה לדעת יותר? >>
סודיות מובטחת

דברו עם אנשים שכבר יישמו את המלצות הביטוחים והפנסיה של המומחים שלנו וחסכו עשרות אלפי שקלים

רחל דנינו

"ברצוני להודות לכם ,חברת הון ליין על היחס החם והאישי שאני זוכה ממכם.לצוות מסור ,אמין מקצועי וסובלני המלווה אותי בכל שאלה ותהייה. אין ספק שאני ביידים בטוחות , הגעתי בגלל הפרסומת ואני נשארת בגלל השירות. יישר כוח"

חיים הכט

"כשהוצע לי להיות פריזנטור של 'אלומות הון-ליין' ערכתי שורה של בדיקות שלמדוני על האמינות והמקצוענות של בית ההשקעות הזה. החלטתי שאני מעביר מחסכונתי לניהול 'אלומות הון-ליין'. עכשיו כלקוח, לא כפריזנטור, אני מעיד שהמקצוענים בהון-ליין הם סוגה עילית. לא סוד הוא שהחודשים האחרונים בשוק ההון היו לא פשוטים ודווקא במים הסוערים האלה הם ידעו לתמרן ולהוביל בדרך מעוררת כבוד"

גיא ברודצקי

"אני לקוח של הון לין מזה כמה שנים והספקתי להיעזר בשירותיהם במגוון תחומים. השירות תמיד מקצועי, זריז ונעים. לאחר שנים של אובדן אמון בנציגי חברות הביטוח, סוכנים ובנקאים, הונליין נותנת פתרון מהיר וטוב ויותר חשוב מהכל - שקיפות ונאמנות מלאה כלפי הלקוח ולא לבנק או לחברת הביטוח."